Závodní simulátor

Online rezervace

Nasedněte, nasaďte brýle a jedeme!

Náš závodní simulátor je navržen tak, aby vám poskytl zážitek závodění na nejrůznějších tratích a v různých typech vozidel. Chcete vyrazit na okruh kde se jezdí F1 nebo se vydat na legendární rally v Monte Carlu?

Až pro 4 hráče!
Závodní okruh nebo rally

Nabízíme závodní simulátor s virtuální realitou, který Vám umožní se vžít do kůže pilotů závodních speciálů. Závodit ve virtuální realitě není podmínkou, využít můžete i 55" televize. A co je nejlepší, vše můžete zažít se třemi dalšími kamarády v multiplayeru.

Závodní simulátor

Dirt Rally 2.0

Dokanalá simulace rally
Ocitáte se například na Novém Zélandu, Argentíně, Španělsku, ale i v Polsku. Váš spolujezdec vám dává informace o překážkách na silnici a vy mu musíte plně důvěřovat. K dispozici je také osm závodu z FIA World Rallycross a to kompletně s licencovanými super vozidly.

Project Cars 2

Na okruhu s těmi nejlepšímy vozy
V této hře se vydáváte na parádní závody, kde pojedete na úžasných místech. Ve hře zažijete dynamické počasí a spoustu herních režimů, které na vás čekají. K dispozici máte přes 180 závodních vozů, a také podporu VR. Hra je odladěna profesionálními jezdci a hráči.

Jak se připravit na hru?

Domluvte si parťáka

Všechny hry si můžete vyzkoušet v singleplayer módu, pokaždé je ale větší zábava si zahrát s kamarádem.

Vyberte vhodné oblečení

Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv, která vám umožní volné pohyby. Mějte na paměti, že se během hry budete pohybovat, takže je důležité, abyste se cítili pohodlně. Máme k dispozici šatny i sprchu.

Připravte se na zábavu

Virtuální realita je zábava pro všechny nadšené hráče i naprosté nováčky v herním světě. Na výběr máme spoustu her, takže se budou bavit všichni.
Zábava po hře nekončí. Máme plně vybavený bar, Laser Game, Playstationy aj.
Online rezervace

Jsme v Prštném

Aréna sídlí v městské části Zlín–Prštné v budově železářství Pleca ve druhém patře.

Firemní večírek,
odreagování s přáteli
nebo rozlučka se svobodou?

Od nás si odnesete zážitek!
O vše se postaráme, abyste si v našem herním centru mohli užít co nejvíce zábavy. Máme pro Vás připraveny moderní, udržované prostory ideální na jakékoliv setkání nejen s kamarády.
Pokud hledáte něco extra, máte možnost si ve virtuální realitě vyzkoušet jízdu na závodním okruhu, závody v rallye, střelbu proti kamarádovi a mnoho dalšího. Možnosti jsou téměř neomezené. Navíc nabízíme také catering, abyste nemuseli řešit nic jiného než Vaši zábavu.